Ви є тут

spscs блоґ

100 стипендій для навчання за освітніми рівнями — «Бакалавр», «Магістр» та освітньо-науковим рівнем «Доктор філософії».

Відповідно до Програми освітнього обміну між Міністерством освіти i науки України та Міністерством людських ресурсів Угорщини на 2016-2018 роки (продовжена до 31 грудня 2021 року) угорська сторона надає для українських громадян 100 стипендій для навчання за наступними освітніми рівнями — «Бакалавр», «Магістр» та освітньо-науковим рівнем «Доктор філософії».

Деталі - у прикріплених файлах.

Доповідь Наливайчука М.В. про завершену дисертацію

У середу 23 грудня 2020р. о 15:00 відбудеться засідання кафедри СПіСКС, де буде заслухано доповідь Наливайчука Миколи Васильовича про завершену дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук.

Попередній розгляд дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук Морозова К.В.

У середу 9 грудня 2020р.  о 16:00   відбудеться спільне засідання кафедр СПіСКС та ОТ з попереднього розгляду дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук Морозова Костянтина В’ячеславовича на тему: «Методи і засоби побудови GL-моделей для небазових відмовостійких багатопроцесорних систем».

Науковий керівник: д.т.н. Романкевич Віталій Олексійович

Зміна номеру телефону завідувача кафедрою СПіСКС

Шановні колеги!

Відбулась зміна номеру міського телефону завідувача кафедрою СПіСКС. Новий номер: +380 44 204 81 02

Ярмарок вакансій КПІ ім. Ігоря Сікорського повертається!

Запрошуємо студентів та випускників до участі у профорієнтаційному заході Ярмарок вакансій «beAhead. Осінь 2020», що організовує Відділ сприяння працевлаштуванню та професійного розвитку - Центр розвитку кар'єри.

Заплановано безліч всього цікавого та корисного:

XIII наукова конференція молодих вчених ПМК-2020: ПРИКЛАДНА МАТЕМАТИКА ТА КОМП’ЮТИНГ

Запрошуємо майбутніх бакалаврів та магістрів взяти участь у XIII науковій конференції молодих вчених ПМК-2020 ПРИКЛАДНА МАТЕМАТИКА ТА КОМП’ЮТИНГ, присвяченій 30-річчю факультету прикладної математики.

Зустріч з випускником, успішним роботодавцем в IT-сфері - Дмитром Ковшуном

Шановні студенти!
Завтра, 24 вересня, відбудеться зустріч з випускником нашої кафедри СПіСКС ФПМ, випускником 2009 року, а нині– успішним роботодавцем в IT-сфері - Дмитром Ковшуном. Він поділиться з усіма своїм бачення процесів та перспектив спеціальності "Комп'ютерна інженерія".
Subscribe to RSS - spscs блоґ